Dostawa i jej koszty

Dostawa zamówionych wyrobów realizowana jest w dni robocze (poniedziałek-piątek) na terenie całej Polski oraz do krajów EU za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD jako ubezpieczona przesyłka wartościowa.  

Dostawa produktów do klienta na terenie Polski odbywa się w miejsce wskazane w formularzu zamówień od godz. 10 do 17.  W dniu wysyłki towaru Klient otrzymuje od nas maila z informacją o numerze listu przewozowego. W dniu odbioru towaru, firma DPD na adres mailowy podany przez Klienta przy składaniu zamówienia, wysyła informację o terminie dostarczenia przesyłki, numerze telefonu do kuriera oraz możliwości jego zmiany (usługa Predict).     

Koszt dostarczenia zakupionych produktów o wartości do 400,00 zł na terenie Polski oraz na każdą kwotę do krajów EU pokrywa kupujący. Dostawa zakupionych produktów o wartości 400,00 zł i ponad tę kwotę na terenie Polski jest darmowa.

Podane poniżej koszty dostawy są cenami brutto i dotyczą tylko wysyłki na terenie Polski: 

Firma kurierska DPD: płatność przelewem - czas dostawy: 24h w dni robocze, a w przypadku niektórych miejscowości do 48h - 10,00 zł.
Firma kurierska DPD: płatność za pobraniem - czas dostawy: 24h w dni robocze, a w przypadku niektórych miejscowości do 48h - 15,00 zł.
Firma kurierska DPD: płatność kartą płatniczą - czas dostawy: 24h w dni robocze, a w przypadku niektórych miejscowości do 48h - 17,00 zł.

Koszt dostawy przesyłki o wadze do 10kg do krajów EU firmą kurierską DPD wynosi 70,00 zł. Czas dostawy 3-5 dni roboczych.

Ponadto, istnieje także możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszej firmie: Zakład Wyrobów Skórzanych BARON Adam Baron, Wyczółkowskiego 8a, 33-300 Nowy Sącz, Polska